آثار ناخوشايند طلاق براي فرزندان خانواده و ن جدا شده از همسرانشان بيشتر از آثار طلاق بر مردان مورد توجه جامعه قرار مي‌گيرد. با آن که موضوع طلاق از نظر حقوقي بعد از روز جدايي پايان مي‌پذيرد، اما آثار رواني و اجتماعي آن تا مدت‌ها به همراه اعضاي خانواده خواهد بود. بيشتر مردم تصور مي‌کنند مردان پس از طلاق نسبت به ن آسيب کمتري مي‌بينند و حتي در تجربه احساس غم ناشي از جدايي با آن‌ها همدلي مناسبي نمي شود. از ديگر سو معمولا ن شروع‌کننده فرايند طلاق هستند و از مدت‌ها قبل سرمايه‌گذاري احساسي خود را کمرنگ کرده‌اند. ني که تمايل به جدايي دارند، زندگي شويي را به عنوان رنجي طولاني تعبير مي‌کنند، در نتيجه احساس منفي‌تري نسبت به رابطه گذشته خود نشان مي‌دهند. پژوهش‌ها نيز نشان مي‌دهند که مردان و ن هردو تبعات منفي جدايي را بايد تحمل کنند.


براي دريافت مشاوره در زمينه مشاوره طلاق مي توانيد با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


منبع: آثار طلاق بر مردان | پيامدهاي اجتماعي، مالي و روانشناختي طلاق بر مردان


ادامه مطلب.

راه هاي افزايش انگيزه کداماند | تعريف و ايجاد انگيزه

ترشحات واژن | تشخيص انواع ترشحات طبيعي و غير طبيعي

عادت هاي بد و راههاي رهايي از آن

طلاق ,مردان ,ن ,جدايي ,آثار ,نسبت ,طلاق بر ,بر مردان ,نشان مي‌دهند ,اجتماعي، مالي ,| پيامدهاي

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روستاي پده بلند احمدي کلش | معرفي گروه ها و کانالهاي تلگرام Veronica tpdoll love doll Donna سينک گرانيتي روژان ساربان زاده ProlineCo رمز ارز و ارز ديجيتال Eric