تاثير افسردگي بر اعضاي خانواده چقدر است؟ افسردگي در خانواده مي‌تواند به طور مسري از يک عضو به ديگر اعضاي خانواده سرايت کند. افسردگي از لحاظ جسمي و ذهني به بيمار آسيب مي‌زند و بر توانايي‌هاي او تأثير منفي مي‌گذارد. عوارض افسردگي مثل بيماري‌هاي جسمي آن چنان قابل مشاهده نيست، همين مسئله باعث مي‌شود که رفتارهاي اشتباه، اين چرخه معيوب را همچنان ادامه دهند. بنابراين اولين قدم اين است که نشانه‌هاي افسردگي را کامل بدانيد و درباره بيمار افسرده در خانواده خود با روانشناس صحبت کنيد. در اين مطلب، به طور اجمالي درباره تأثيري که افسردگي يک فرد بر ديگر اعضاي خانواده مي‌گذارد، صحبت خواهيم کرد. توصيه مي‌کنيم در اين زمينه مقاله افسردگي را مطالعه کنيد.


براي دريافت مشاوره در زمينه افسردگي و تاثير افسردگي بر اعضاي خانواده مي توانيد با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.
ادامه مطلب.

راه هاي افزايش انگيزه کداماند | تعريف و ايجاد انگيزه

ترشحات واژن | تشخيص انواع ترشحات طبيعي و غير طبيعي

عادت هاي بد و راههاي رهايي از آن

افسردگي ,اعضاي ,خانواده ,تاثير ,ديگر ,جسمي ,بر اعضاي ,افسردگي بر ,اعضاي خانواده ,تاثير افسردگي ,به طور ,افسردگي واگير دارد؟ ,ديگر اعضاي خانواده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Rodney اينازچت|چت ايناز|چت روم ايناز Jesse Mari Nicole Joshua مطالب متنوع و جالب عکسينه Stacy Marc